Serwis Pies i Kot - rozwiązanie na psie odchody!

www.NewEcologySystems.eu

W naszym serwisie dostępne są takie produkty jak:

Duży Serwis Pies i Kot - do parków, skwerów, wybiegów, gmin i spółdzielni mieszkaniowych, osiedli, domów jednorodzinnych itd.


Mały Serwis Pies i Kot - tzw. "grzybek", idealny do zastosowania na prywatnych działkach, posesjach, ogrodach, wybiegach, jak również wspomagający funkcję Dużego Serwisu - wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości postawienia Dużego Serwisu, ewentualnie pomiędzy Dużymi Serwisami na dużych odległościach.

Ergonomiczna Łopatka / Szpadel księżycowy - innowacyjne rozwiązanie dla posiadaczy psów i kotów wyprowadzających swoje pociechy na spacer, bez narażania się na krytykę i złośliwości ludzi.

Torba do łopatki / Szpadla - służy do jej przenoszenia w trakcie spaceru, nie krępuje ruchów, aktywnie można spędzać czas biegając, maszerując itp.

NOWOŚĆ: MAŁA ŁOPATKA - SZPADEL KSIĘŻYCOWY z etui!
Wyjątkowo podręczne rozwiązanie umieszczone w etui, zawieszane na pasku (do spodni), prawie niewidoczne, składające się z trzonka i części roboczej, łączone na wkręcanie, co powoduje zmiejszenie gabarytów noszonej łopatki / szpadla. W etui miejsce na zestaw do preparatu PIK (w płynie), worki bio-degradowalne oraz środek dezynfekujący o nazwie PIK (w proszku).

Uchwyt na ścianę do szpadla / łopatki - służy do jej umiejscowienia w każdym, dowolnym miejscu tzw. "pod ręką", na którym wieszamy szpadel / łopatkę.

Preparaty do dezynfekcji odchodów zwierzęcych
* płynne - przyśpieszające rozkład odchodów /4 tyg.,
* w proszku - środek rozkładający odchody zwierzęce, jak również zapobiegający rozwojowi bakterii.

Pojemniki na psie odchody - zintegrowany, bezdotykowy system pozbywania się psich odchodów (otwieranie klapy za pomocą stopki);
* 30L - idelane do domów jednorodzinnych, jeśli posiadasz jednego, dwa psy,
* 100L - również do domów, przy większej ilości psów, jak również do parków i miejsc użyteczności publicznej,
* 240L - zintegrowane z Dużym Serwisem Pies i Kot, umiejscowiane w parkach, wybiegach, spółdzielniach itp.

Wysięgnik wraz z Chorągiewką - zintegrowany system identyfikacji z pojemnikiem na psie odchody (widoczny z daleka).


Woreczki na psie odchodyUWAGA: woreczki bio-degradowalne (nie używać zwykłych, foliowych woreczków!), wspomagające przenoszenie zwierzęcych odchodów do pojemników, ew. w miejsca, gdzie możemy je zakopać - przewidywany czas rozkładu ok. 3 miesięcy.

BUTELKA - POIDEŁKO - nieodzowny element podczas długiego spaceru z psem! Buteleczka o pojemności 250 i 500ml na wodę z wygodnym i prostym w użyciu poidełkiem. Wygodne noszenie (w Torbie na Łopatkę / Szpadel) lub też na sznurku (w zestawie).NOWOŚĆ: JEDYNE TEGO TYPU SZPADEL / ŁOPATA DO STOSOWANIA W OGRODNICTWIE!


W sprzedaży Coin-Lock!
Coin Lock na standardowe wózki sklepowe, zabezpieczenia itp. na monetę 5zł oraz 2 Euro.

Na zamówinie również dostępne inne Coin-Lock!

Nr katalogowy: COIN
Cena: 79 PLN brutto/1szt.
szt.

Skontaktuj się z Nami!

Nowość!
ŁAŃCUCH z galwanizowanej stali 304!
Super wytrzymały i mocny.

A=11mm, B=23mm, C=3mm, D=17mm

Nr katalogowy: LAN 
Cena: 2 PLN brutto/1mb.
mb.

Na zamówienie dostępne inne łańcuchy ze stali galwanizowanej!

Masz pytanie? Napisz do Nas!