Serwis Pies i Kot - rozwiązanie na psie odchody!

www.NewEcologySystems.eu

Jakie zagrożenia niosą za sobą psie i kocie odchody??


Odchody zwierzęce pozostawione na trawnikach stanowią niemałe zagrożenie dla ludzi, dzieci, a także innych zwierząt. Problem dotyczy głównie terenów ogólnodostępnych, takich jak parki miejskie, skwery, aleje, jak również place zabaw dla dzieci. 

Stworzyliśmy produkt, którego zastosowanie w znacznym stopniu pomoże rozwiązać problem pozbywania się zwierzęcych odchodów.

Zaproponowane rozwiązanie w postaci szpadli / łopatek na stojakach, systemów przenośnych z torbami - nie zniweluje od razu problemu. Będzie to jednak milowy krok, który przybliży nas do czystych chodników, trawników i bezpiecznych piaskownic.

Pozostaje jeszcze kwestia bezpańskich zwierząt pałętających się po osiedlach, parkach. Często spotykamy je przy śmietnikach, w miejscach uczęszczanych przez ludzi. Brakuje osób i środków, aby po nich sprzątać. Jednakże każdy użytkownik łopatki / szpadla idąc z własnym pupilem na spacer może przy okazji-widząc inne, zwierzęce odchody, zakopać je i pozbyć się problemu.

Sposób biodegradacji odchodów zwierzęcych poprzez ich zakopywanie w miejscu wypróżnienia się zwierzęcia jest innowacyjny w swej prostocie!  Jest to doskonała alternatywa dla doraźnych środków jak woreczki, torebki czy siatki.